November Club Race Results

22/11/2020

MTC Club Race

 Sub Junior 7-9 yo (swim 100m, cycle 2km, run 500m) (100m - 100m, 2km - 2000m, 500m - 500m)
   Sub Junior Male
Place Name Gender 100m
Swim
2km
Bike
500m
Run
Time Points
1 Caine Platt*** M 2:47 7:16 2:29 12:32 30
2 Hugo Dyer M 3:06 7:01 3:03 13:09 25
3 Eli Slomka M 3:38 7:02 2:38 13:18 22
4 Xavier Schweinberger*** M 2:54 7:48 2:40 13:22 20
5 Finnian Brownlee M 3:37 7:02 3:23 14:02 19
Not Yet Started Leo Ramsay M 0:00 -
  End Sub Junior Male
   Sub Junior Female
Place Name Gender 100m
Swim
2km
Bike
500m
Run
Time Points
1 Isabella Crouch F 2:46 8:28 3:13 14:26 30
2 Scarlett Crouch F 3:02 8:31 3:02 14:35 -
3 Audrey Russell F 3:48 8:25 3:00 15:12 25
4 Asha Anderson F 3:46 8:32 3:24 15:41 22
5 Annaka Roxin*** F 3:50 8:26 3:35 15:51 20
6 Chelsea Freeman F 3:42 9:20 3:50 16:51 19
7 Emma Purdie F 4:40 8:57 3:24 17:01 18
8 Sofia Farrell F 3:59 9:54 3:18 17:10 17
9 Keeley Reading F 3:43 9:25 4:48 17:56 16
10 Charlotte Lambert F 3:52 10:53 3:45 18:29 15
  End Sub Junior Female
   All Results
Place Name Gender 100m
Swim
2km
Bike
500m
Run
Time Points
1 Caine Platt*** M 2:47 7:16 2:29 12:32 30
2 Hugo Dyer M 3:06 7:01 3:03 13:09 25
3 Eli Slomka M 3:38 7:02 2:38 13:18 22
4 Xavier Schweinberger*** M 2:54 7:48 2:40 13:22 20
5 Finnian Brownlee M 3:37 7:02 3:23 14:02 19
6 Eden Brownlee F 2:51 8:03 3:15 14:08 -
7 Isabella Crouch F 2:46 8:28 3:13 14:26 30
8 Scarlett Crouch F 3:02 8:31 3:02 14:35 -
9 Audrey Russell F 3:48 8:25 3:00 15:12 25
10 Asha Anderson F 3:46 8:32 3:24 15:41 22
11 Annaka Roxin*** F 3:50 8:26 3:35 15:51 20
12 Chelsea Freeman F 3:42 9:20 3:50 16:51 19
13 Emma Purdie F 4:40 8:57 3:24 17:01 18
14 Sofia Farrell F 3:59 9:54 3:18 17:10 17
15 Keeley Reading F 3:43 9:25 4:48 17:56 16
16 Charlotte Lambert F 3:52 10:53 3:45 18:29 15
Not Yet Started Leo Ramsay M 0:00 -
  End All Results
End Sub Junior 7-9 yo (swim 100m, cycle 2km, run 500m) (100m - 100m, 2km - 2000m, 500m - 500m)
 
 Junior 10-12 yo (swim 150m, cycle 6km, run 1km) (150m - 150m, 6km - 6000m, 1km - 1000m)
   Junior Male
Place Name Gender 150m
Swim
6km
Bike
1km
Run
Time Points
1 Angus Purdie M 3:15 13:08 3:40 20:02 30
2 Joseph Crouch M 2:58 14:58 4:04 22:01 25
3 Lincoln Jackson*** M 3:18 15:07 3:38 22:02 22
4 Leo Dyer M 3:21 14:27 4:16 22:03 20
5 Ethan Jackson M 3:28 14:55 3:53 22:15 19
6 Braith Punton M 3:22 15:08 4:18 22:48 18
7 Henry Boucher*** M 3:40 14:42 5:03 23:25 17
8 Max Fortunaso*** M 3:49 15:04 4:47 23:39 16
9 Liam Bonham*** M 2:51 17:09 3:51 23:50 15
10 Oscar Schweinberger*** M 3:09 16:19 4:29 23:56 14
11 Max Dixon M 3:35 15:57 4:44 24:16 13
12 Koby Campbell M 3:37 16:28 4:59 25:03 12
13 Lachlan Apps*** M 3:39 17:55 5:40 27:13 11
14 Angus Anderson M 4:11 20:30 5:12 29:52 -
15 Zavier Hindmarsh M 4:00 20:35 6:37 31:11 10
Not Yet Started Brayden Bowe*** M 0:00 -
  End Junior Male
   Junior Female
Place Name Gender 150m
Swim
6km
Bike
1km
Run
Time Points
1 Madeline Platt*** F 2:50 13:34 4:14 20:37 30
2 Sophie Merchant F 3:00 17:37 4:17 24:55 25
3 Haley Freeman*** F 3:20 17:31 4:39 25:29 22
4 Cadence King*** F 3:40 16:29 6:09 26:18 20
5 Anna Fortunaso*** F 3:14 12:42 12:00 27:55 19
6 Gabrielle Wilks F 3:31 18:59 6:02 28:31 18
6 Olivia Barnes F 3:28 19:03 6:00 28:31 17
8 Eve Cridland F 3:45 19:09 6:49 29:42 -
9 Lily Dyer F 3:48 20:41 6:00 30:29 16
10 Kenzie McPherson F 4:14 19:49 6:31 30:34 15
11 Emily Cantrill F 4:18 19:53 7:38 31:49 -
12 Tamsin Spratt F 4:01 21:43 8:18 34:01 14
Not Yet Started Zali Lancey F 0:00 -
  End Junior Female
   All Results
Place Name Gender 150m
Swim
6km
Bike
1km
Run
Time Points
1 Angus Purdie M 3:15 13:08 3:40 20:02 30
2 Madeline Platt*** F 2:50 13:34 4:14 20:37 30
3 Joseph Crouch M 2:58 14:58 4:04 22:01 25
4 Lincoln Jackson*** M 3:18 15:07 3:38 22:02 22
5 Leo Dyer M 3:21 14:27 4:16 22:03 20
6 Ethan Jackson M 3:28 14:55 3:53 22:15 19
7 Braith Punton M 3:22 15:08 4:18 22:48 18
8 Henry Boucher*** M 3:40 14:42 5:03 23:25 17
9 Max Fortunaso*** M 3:49 15:04 4:47 23:39 16
10 Liam Bonham*** M 2:51 17:09 3:51 23:50 15
11 Oscar Schweinberger*** M 3:09 16:19 4:29 23:56 14
12 Max Dixon M 3:35 15:57 4:44 24:16 13
13 Sophie Merchant F 3:00 17:37 4:17 24:55 25
14 Koby Campbell M 3:37 16:28 4:59 25:03 12
15 Haley Freeman*** F 3:20 17:31 4:39 25:29 22
16 Cadence King*** F 3:40 16:29 6:09 26:18 20
17 Lachlan Apps*** M 3:39 17:55 5:40 27:13 11
18 Anna Fortunaso*** F 3:14 12:42 12:00 27:55 19
19 Gabrielle Wilks F 3:31 18:59 6:02 28:31 18
20 Olivia Barnes F 3:28 19:03 6:00 28:31 17
21 Eve Cridland F 3:45 19:09 6:49 29:42 -
22 Angus Anderson M 4:11 20:30 5:12 29:52 -
23 Lily Dyer F 3:48 20:41 6:00 30:29 16
24 Kenzie McPherson F 4:14 19:49 6:31 30:34 15
25 Zavier Hindmarsh M 4:00 20:35 6:37 31:11 10
26 Emily Cantrill F 4:18 19:53 7:38 31:49 -
27 Tamsin Spratt F 4:01 21:43 8:18 34:01 14
Not Yet Started Brayden Bowe*** M 0:00 -
Not Yet Started Zali Lancey F 0:00 -
  End All Results
End Junior 10-12 yo (swim 150m, cycle 6km, run 1km) (150m - 150m, 6km - 6000m, 1km - 1000m)
 
 Intermediate (Swim 250m, Cycle 13km, Run 2km) (250m - 250m, 13km - 13000m, 2km - 2000m)
   Intermediate Male 13-14y
Place Name Gender 250m
Swim
13km
Bike
2km
Run
Time Points
1 Grady Platt M 4:26 24:00 7:20 35:45 30
2 Mitchell Jeffery*** M 5:00 24:07 8:27 37:35 25
3 Luke Purdie M 4:44 26:37 7:35 38:56 22
4 Ryan Bonham*** M 4:06 29:33 7:45 41:23 20
5 Hayden Merchant M 4:45 32:22 9:34 46:41 -
6 Liam Mullaly M 8:44 35:21 9:14 53:18 19
Not Yet Started Brandon Muddle M 0:00 -
  End Intermediate Male 13-14y
   Intermediate Female 13-14y
Place Name Gender 250m
Swim
13km
Bike
2km
Run
Time Points
1 Kristina Fortunaso-Klocker*** F 5:50 31:03 9:52 46:44 30
2 Abbey Douglas F 5:23 32:12 11:46 49:20 -
  End Intermediate Female 13-14y
   Intermediate Male 15+
Place Name Gender 250m
Swim
13km
Bike
2km
Run
Time Points
1 Jai Langman M 4:11 26:21 8:42 39:13 30
2 Mark Jones*** M 5:36 32:47 14:53 53:16 25
3 Cathal OReilly M 7:49 34:07 13:32 55:28 22
  End Intermediate Male 15+
   Intermediate Female 15+
Place Name Gender 250m
Swim
13km
Bike
2km
Run
Time Points
1 Chloe Cook F 5:24 29:24 8:40 43:28 30
2 Cath Nankervis F 5:09 27:48 11:00 43:56 -
3 Kristie Cridland*** F 6:46 29:01 11:28 47:14 25
4 Kylie McPherson F 6:14 32:57 13:19 52:29 22
5 Sinead Mullaly F 7:25 33:07 12:51 53:23 20
6 Kristy Brownlee*** F 7:05 34:03 14:54 56:01 19
7 Keara Evans F 6:36 37:54 12:11 56:41 18
8 Mellissa Mullaly F 7:21 34:10 15:28 56:58 17
9 Hannah Jenkins F 6:45 31:44 22:53 1:01:22 -
Not Yet Started Kristen Orr F 0:00 -
Not Yet Started Jordan Muddle F 0:00 -
Not Yet Started Simone Muddle F 0:00 -
  End Intermediate Female 15+
   All Results
Place Name Gender 250m
Swim
13km
Bike
2km
Run
Time Points
1 Grady Platt M 4:26 24:00 7:20 35:45 30
2 Mitchell Jeffery*** M 5:00 24:07 8:27 37:35 25
3 Luke Purdie M 4:44 26:37 7:35 38:56 22
4 Jai Langman M 4:11 26:21 8:42 39:13 30
5 Ryan Bonham*** M 4:06 29:33 7:45 41:23 20
6 Chloe Cook F 5:24 29:24 8:40 43:28 30
7 Cath Nankervis F 5:09 27:48 11:00 43:56 -
8 Hayden Merchant M 4:45 32:22 9:34 46:41 -
9 Kristina Fortunaso-Klocker*** F 5:50 31:03 9:52 46:44 30
10 Kristie Cridland*** F 6:46 29:01 11:28 47:14 25
11 Abbey Douglas F 5:23 32:12 11:46 49:20 -
12 Gina Aitken F 6:13 29:47 13:39 49:38 -
13 Kylie McPherson F 6:14 32:57 13:19 52:29 22
14 Mark Jones*** M 5:36 32:47 14:53 53:16 25
15 Liam Mullaly M 8:44 35:21 9:14 53:18 19
16 Sinead Mullaly F 7:25 33:07 12:51 53:23 20
17 Cathal OReilly M 7:49 34:07 13:32 55:28 22
18 Kristy Brownlee*** F 7:05 34:03 14:54 56:01 19
19 Keara Evans F 6:36 37:54 12:11 56:41 18
20 Mellissa Mullaly F 7:21 34:10 15:28 56:58 17
21 Hannah Jenkins F 6:45 31:44 22:53 1:01:22 -
Not Yet Started Kristen Orr F 0:00 -
Not Yet Started Jordan Muddle F 0:00 -
Not Yet Started Simone Muddle F 0:00 -
Not Yet Started Brandon Muddle M 0:00 -
  End All Results
End Intermediate (Swim 250m, Cycle 13km, Run 2km) (250m - 250m, 13km - 13000m, 2km - 2000m)
 
 Senior (Swim 450m, Cycle 18km, Run 4km) (450m - 450m, 18km - 18000m, 4km - 4000m)
   Senior Male 15-18
Place Name Gender 450m
Swim
18km
Bike
4km
Run
Time Points
1 Rohan Barnes M 7:24 32:57 15:45 56:05 30
2 William Apps M 7:48 35:36 16:36 1:00:00 25
3 Benjamin Edstein M 7:56 38:41 15:52 1:02:29 -
Not Yet Started Cooper Lee M 0:00 -
Not Yet Started Oliver Boucher M 0:00 -
  End Senior Male 15-18
   Senior Female 15-18
Place Name Gender 450m
Swim
18km
Bike
4km
Run
Time Points
1 Emily Fortunaso-Klocker F 7:47 35:00 16:24 59:11 30
  End Senior Female 15-18
   Senior Female 19-34
Place Name Gender 450m
Swim
18km
Bike
4km
Run
Time Points
1 Darcie Schumacher F 9:00 42:25 24:29 1:15:53 30
2 Abby Thompson*** F 12:27 48:49 28:34 1:29:50 25
3 Bridie Mcwhirter M 13:35 55:29 25:13 1:34:16 -
3 Elysha Cuddy F 13:36 55:26 25:14 1:34:16 -
3 Taylor Lund F 13:34 55:25 25:17 1:34:16 22
  End Senior Female 19-34
   Senior Male 19-34
Place Name Gender 450m
Swim
18km
Bike
4km
Run
Time Points
1 Rory Symonds M 9:28 35:48 18:05 1:03:21 30
2 Fintan Duff M 9:23 37:12 16:48 1:03:23 25
3 Jayden Stephens M 8:59 40:17 17:34 1:06:50 22
4 Tom Fitzgerald M 9:50 38:27 19:05 1:07:22 -
5 Grant Clacherty M 9:49 38:17 20:46 1:08:51 20
6 Anthony Mudd M 10:57 39:11 19:53 1:10:01 19
7 Jeremy Savage M 9:33 39:04 22:52 1:11:28 18
8 Sam O’Brien M 9:47 40:17 23:02 1:13:06 17
9 Joel McCann M 9:45 45:36 18:32 1:13:54 -
10 Isaac Mestrom M 8:28 39:58 28:26 1:16:50 16
11 Hayden Dark M 10:16 45:59 20:53 1:17:07 15
12 Brad Burgess M 8:57 47:35 24:14 1:20:45 -
13 Blaise Edgtton M 8:49 49:13 24:03 1:22:05 -
14 Josh Craig M 9:44 54:34 18:37 1:22:55 -
Not Yet Started Greg Mudd M 0:00 -
  End Senior Male 19-34
   Senior Female 35-44
Place Name Gender 450m
Swim
18km
Bike
4km
Run
Time Points
1 Amy Ryan F 10:02 34:54 18:03 1:02:58 30
2 Emma Stallard F 10:46 34:17 18:19 1:03:22 25
3 Danielle Clarke F 8:58 37:14 22:15 1:08:27 22
4 Charlotte Buchanan F 12:01 37:14 21:47 1:11:01 20
5 Ara-Jane Reading F 10:03 41:15 24:11 1:15:28 19
6 Kate Madigan F 11:25 44:43 20:41 1:16:48 -
7 Tracey Roxin F 9:55 42:21 26:18 1:18:33 18
8 Michaelie Schweinberger F 12:06 44:49 24:20 1:21:14 17
9 Danica Madsen F 11:23 48:12 25:07 1:24:41 16
  End Senior Female 35-44
   Senior Male 35-44
Place Name Gender 450m
Swim
18km
Bike
4km
Run
Time Points
1 Richard Roxin M 7:42 31:48 16:30 56:00 30
2 Joe Stallard M 8:13 31:32 16:21 56:06 25
3 Kane Bradley M 7:50 33:51 17:04 58:45 22
4 Stuart Ramsay M 7:46 34:22 17:32 59:40 20
5 Brad Merchant M 8:43 35:48 16:10 1:00:41 19
6 Adam Lancey M 8:36 35:43 17:24 1:01:43 18
7 Shannon Bowe M 8:26 36:38 18:29 1:03:32 17
8 Damien Schweinberger*** M 7:23 38:37 19:50 1:05:49 16
9 Matthew Kemsley M 10:12 38:27 20:18 1:08:56 15
10 Mick Kelly M 11:11 44:29 24:48 1:20:28 14
11 Timothy Cantrill M 10:48 48:08 27:30 1:26:26 -
Not Yet Started Hayden Cornish M 0:00 -
Not Yet Started Gareth Wilcox M 0:00 -
Not Yet Started Brendon Rae M 0:00 20
  End Senior Male 35-44
   Senior Female 45-54
Place Name Gender 450m
Swim
18km
Bike
4km
Run
Time Points
1 Megan King F 43:52 21:33 1:05:25 30
2 Melissa Boucher F 9:23 36:47 19:59 1:06:09 25
3 Angela Apps F 10:15 40:19 23:36 1:14:09 22
4 Karren Sewell F 11:54 42:15 23:43 1:17:52 20
Not Yet Started Carol Pearce F 0:00 -
Not Yet Started Kari Armitage F 0:00 -
  End Senior Female 45-54
   Senior Male 45-54
Place Name Gender 450m
Swim
18km
Bike
4km
Run
Time Points
1 Bryan Wolski M 8:12 33:28 17:50 59:29 -
2 Tim Mackney M 7:33 34:31 18:08 1:00:11 30
3 Jamie Richardson M 8:06 35:12 18:57 1:02:14 25
4 Greg Mullaly M 10:23 36:40 19:50 1:06:53 22
5 Steve Edstein*** M 9:24 39:03 19:36 1:08:03 20
6 Mark Threadgate M 9:23 37:03 22:01 1:08:25 19
7 Trevor Anderson M 11:10 38:44 19:53 1:09:46 18
8 Brent Fairns*** M 9:38 41:18 20:17 1:11:12 17
9 Adam Pozywio M 10:11 40:10 23:17 1:13:37 16
10 Ian Schumacher M 10:24 43:20 23:04 1:16:47 15
11 Pete Hodgson M 8:27 40:11 28:17 1:16:54 14
12 Scott King M 5:09 43:35 29:08 1:17:52 13
13 Rod Marshdale M 11:25 49:17 33:37 1:34:19 12
  End Senior Male 45-54
   Senior Male 55+
Place Name Gender 450m
Swim
18km
Bike
4km
Run
Time Points
1 Michael Hill M 11:20 37:40 18:21 1:07:20 30
2 Graeme Chamberlain M 9:43 38:02 19:58 1:07:44 25
3 Steve Macnamara M 12:13 47:15 27:47 1:27:14 22
4 Gary Beveridge M 11:28 50:34 27:28 1:29:29 20
Not Yet Started Brett Hyland M 0:00 -
  End Senior Male 55+
   All Results
Place Name Gender 450m
Swim
18km
Bike
4km
Run
Time Points
1 Richard Roxin M 7:42 31:48 16:30 56:00 30
2 Rohan Barnes M 7:24 32:57 15:45 56:05 30
3 Joe Stallard M 8:13 31:32 16:21 56:06 25
4 Kane Bradley M 7:50 33:51 17:04 58:45 22
5 Emily Fortunaso-Klocker F 7:47 35:00 16:24 59:11 30
6 Bryan Wolski M 8:12 33:28 17:50 59:29 -
7 Stuart Ramsay M 7:46 34:22 17:32 59:40 20
8 William Apps M 7:48 35:36 16:36 1:00:00 25
9 Tim Mackney M 7:33 34:31 18:08 1:00:11 30
10 Brad Merchant M 8:43 35:48 16:10 1:00:41 19
11 Adam Lancey M 8:36 35:43 17:24 1:01:43 18
12 Jamie Richardson M 8:06 35:12 18:57 1:02:14 25
13 Benjamin Edstein M 7:56 38:41 15:52 1:02:29 -
14 Amy Ryan F 10:02 34:54 18:03 1:02:58 30
15 Rory Symonds M 9:28 35:48 18:05 1:03:21 30
16 Emma Stallard F 10:46 34:17 18:19 1:03:22 25
17 Fintan Duff M 9:23 37:12 16:48 1:03:23 25
18 Shannon Bowe M 8:26 36:38 18:29 1:03:32 17
19 Megan King F 43:52 21:33 1:05:25 30
20 Damien Schweinberger*** M 7:23 38:37 19:50 1:05:49 16
21 Melissa Boucher F 9:23 36:47 19:59 1:06:09 25
22 Jayden Stephens M 8:59 40:17 17:34 1:06:50 22
23 Greg Mullaly M 10:23 36:40 19:50 1:06:53 22
24 Michael Hill M 11:20 37:40 18:21 1:07:20 30
25 Tom Fitzgerald M 9:50 38:27 19:05 1:07:22 -
26 Graeme Chamberlain M 9:43 38:02 19:58 1:07:44 25
27 Steve Edstein*** M 9:24 39:03 19:36 1:08:03 20
28 Mark Threadgate M 9:23 37:03 22:01 1:08:25 19
29 Danielle Clarke F 8:58 37:14 22:15 1:08:27 22
30 Grant Clacherty M 9:49 38:17 20:46 1:08:51 20
31 Matthew Kemsley M 10:12 38:27 20:18 1:08:56 15
32 Trevor Anderson M 11:10 38:44 19:53 1:09:46 18
33 Anthony Mudd M 10:57 39:11 19:53 1:10:01 19
34 Charlotte Buchanan F 12:01 37:14 21:47 1:11:01 20
35 Brent Fairns*** M 9:38 41:18 20:17 1:11:12 17
36 Jeremy Savage M 9:33 39:04 22:52 1:11:28 18
37 Sam O’Brien M 9:47 40:17 23:02 1:13:06 17
38 Adam Pozywio M 10:11 40:10 23:17 1:13:37 16
39 Joel McCann M 9:45 45:36 18:32 1:13:54 -
40 Angela Apps F 10:15 40:19 23:36 1:14:09 22
41 Ara-Jane Reading F 10:03 41:15 24:11 1:15:28 19
42 Darcie Schumacher F 9:00 42:25 24:29 1:15:53 30
43 Ian Schumacher M 10:24 43:20 23:04 1:16:47 15
44 Kate Madigan F 11:25 44:43 20:41 1:16:48 -
45 Isaac Mestrom M 8:28 39:58 28:26 1:16:50 16
46 Pete Hodgson M 8:27 40:11 28:17 1:16:54 14
47 Hayden Dark M 10:16 45:59 20:53 1:17:07 15
48 Karren Sewell F 11:54 42:15 23:43 1:17:52 20
49 Scott King M 5:09 43:35 29:08 1:17:52 13
50 Tracey Roxin F 9:55 42:21 26:18 1:18:33 18
51 Mick Kelly M 11:11 44:29 24:48 1:20:28 14
52 Brad Burgess M 8:57 47:35 24:14 1:20:45 -
53 Michaelie Schweinberger F 12:06 44:49 24:20 1:21:14 17
54 Blaise Edgtton M 8:49 49:13 24:03 1:22:05 -
55 Josh Craig M 9:44 54:34 18:37 1:22:55 -
56 Danica Madsen F 11:23 48:12 25:07 1:24:41 16
57 Timothy Cantrill M 10:48 48:08 27:30 1:26:26 -
58 Steve Macnamara M 12:13 47:15 27:47 1:27:14 22
59 Gary Beveridge M 11:28 50:34 27:28 1:29:29 20
60 Abby Thompson*** F 12:27 48:49 28:34 1:29:50 25
61 Taylor Lund F 13:34 55:25 25:17 1:34:16 22
62 Bridie Mcwhirter M 13:35 55:29 25:13 1:34:16 -
63 Elysha Cuddy F 13:36 55:26 25:14 1:34:16 -
64 Rod Marshdale M 11:25 49:17 33:37 1:34:19 12
Not Yet Started Brendon Rae M 0:00 20
Not Yet Started Greg Mudd M 0:00 -
Not Yet Started Brett Hyland M 0:00 -
Not Yet Started Carol Pearce F 0:00 -
Not Yet Started Gareth Wilcox M 0:00 -
Not Yet Started Cooper Lee M 0:00 -
Not Yet Started Hayden Cornish M 0:00 -
Not Yet Started Kari Armitage F 0:00 -
Not Yet Started Oliver Boucher M 0:00 -
  End All Results
End Senior (Swim 450m, Cycle 18km, Run 4km) (450m - 450m, 18km - 18000m, 4km - 4000m)
 
 Volunteers
Name Gender Points
Brett Blake M 0
Matt Hubbard M 20
Cindy Wilks F 0
Michelle Barnes F 0
Jason Farrell M 0
David Apps M 20
James Purdie M 0
Leedy Mapperson F 20
Jason Hassett M 0
Simon Cotterill M 0
Michael McPherson M 0
Greg Charlton M 0
Peter Lambert M 20
Lauren Charlton F 0
Joanne Spratt F 0
Rebecca Jeffery F 0
Tony Savage M 0
End Volunteers

Questions about results? Please contact our Timekeeper

Back to Previous