Volunteer Roster

Name Volunteer Role Name Event/Session
 Glenn BRYANT (A0033) Run Director Mt Sugarloaf 1 : 17/04/2021
 Kristy INGALL (A2092) Finish Line Mt Sugarloaf 1 : 17/04/2021
 Carolyn CONNOLLY (A2298) First Aid (must have certificate) Mt Sugarloaf 1 : 17/04/2021
 Tim JESSUP (A0746) Tail Runner Mt Sugarloaf 1 : 17/04/2021
 Julia RYL (A1528) Course Marshall Mt Sugarloaf 1 : 17/04/2021
 John SIMMONS (A0294) Course Marshall Mt Sugarloaf 1 : 17/04/2021
 Chris WALKER (A2040) Course Marshall Mt Sugarloaf 1 : 17/04/2021
 John SIMMONS (A0294) Course Marshall Mt Sugarloaf 1 : 17/04/2021
 Aaron PYKE (A2341) Tail Runner Mt Sugarloaf 1 : 17/04/2021
 Amy HARDING (A0689) Recorder Mt Sugarloaf 1 : 17/04/2021
 Carley LAVELLE (A2312) Finish Line Mt Sugarloaf 1 : 17/04/2021
 Jarrad STEVENSON (A1205) Setup/Pack-up 4WD Mt Sugarloaf 1 : 17/04/2021
 Craig HEARNDEN (A2329) Course Marshall Mt Sugarloaf 1 : 17/04/2021
 Ros FRASER (A2127) Course Marshall Mt Sugarloaf 1 : 17/04/2021
 Mark ROWNTREE (A0659) Photographer Mt Sugarloaf 1 : 17/04/2021
 Dan SOLOMON (A0304) Run Director Botanic Gardens : 24/04/2021
 Sarah TYRRELL (A1114) Finish Line Botanic Gardens : 24/04/2021
 Mark STENHOUSE (A2236) First Aid (must have certificate) Botanic Gardens : 24/04/2021
 Joshua NOTT (A2254) Photographer Botanic Gardens : 24/04/2021
 Susie DORAN (A0532) Funnel Manager Botanic Gardens : 24/04/2021
 Ray INGRAM (A1315) Course Marshall Botanic Gardens : 24/04/2021
 Hamish FITZHARDINGE (A0994) Course Marshall Botanic Gardens : 24/04/2021
 Jason FARRELL (A2143) Course Marshall Botanic Gardens : 24/04/2021
 Amy RYAN (A2141) Course Marshall Botanic Gardens : 24/04/2021
 Wayne STEELE (A0194) Course Marshall Botanic Gardens : 24/04/2021
 Jill LU (A2044) Course Marshall Botanic Gardens : 24/04/2021
 Lisa HEARNDEN (A2328) Course Marshall Botanic Gardens : 24/04/2021
 Cassan BOARDS (A0911) Tail Runner Botanic Gardens : 24/04/2021
 Elke WATT (A1426) Tail Runner Botanic Gardens : 24/04/2021
 Glenn HANSARD (A1691) Course Marshall Botanic Gardens : 24/04/2021
 Andrew LEADBEATTER (A0687) Pre Race Setup Botanic Gardens : 24/04/2021
 Susan BRYANT (A0031) Run Director Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Alexander MITCHELL (A2264) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Susan KENNY (A0375) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Brendan VARDY (A1177) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Belinda VARDY (A1176) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Tatum IRVINE (A2263) Recorder Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Matthew HOLLAND (A0141) First Aid (must have certificate) Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Tracie IRVINE (A2016) Finish Line Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Joanna MACDOUGALL (A0788) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Brenton MILLER (A2303) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Jonathan PETERS (A1921) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Lisa MATTSSON (A0220) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Louise CAIRNS (A1139) Tail Runner Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Kristy MURPHY (A1127) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Mia HUGO (A2307) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Kevin URANE (A2316) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Shayne PILGRIM (A0705) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Greg STARK (A1677) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Kathy CURRYER (A0067) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Lachlan CURRYER (A0068) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Felicity BLUNDELL (A2076) Barcode Scanner Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Chris ELLIOTT (A2280) Photographer Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Grahame VERNON (A0328) Tail Runner Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Grace HOLLAND (A0139) Finish Line Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Angela LEADBEATTER (A0535) Pre Race Setup Blackbutt - Mahogany Drive 1 : 1/05/2021
 Angela APPS (A1321) Course Marshall Awaba 2 : 8/05/2021
 Caleela MCENIERY (A1558) Finish Line Awaba 2 : 8/05/2021
 Michelle REDFORD (A1032) Recorder Awaba 2 : 8/05/2021
 Rob BUGBIRD (A0361) First Aid (must have certificate) Awaba 2 : 8/05/2021
 Ted MCENIERY (A1084) Tail Runner Awaba 2 : 8/05/2021
 Dale REDWOOD (A1053) Tail Runner Awaba 2 : 8/05/2021
 Terry OCARROLL (A2336) Setup/Pack-up 4WD Awaba 2 : 8/05/2021
 Melanie LINDE (A2166) Course Marshall Awaba 2 : 8/05/2021
 Matthew CHALMERS (A2165) Course Marshall Awaba 2 : 8/05/2021
 Cathie BRADSTREET (A1038) Course Marshall Awaba 2 : 8/05/2021
 Greg MULLALY (A0471) Course Marshall Awaba 2 : 8/05/2021
 Fiona WUOLANNE (A2278) Course Marshall Awaba 2 : 8/05/2021
 Craig SANDY (A2021) Tail Runner Awaba 2 : 8/05/2021
 Michele OCARROLL (A2256) Course Marshall Awaba 2 : 8/05/2021
 Alex MUELLER (A1859) Course Marshall Awaba 2 : 8/05/2021
 SARAH SANDY (A2220) Tail Runner Awaba 2 : 8/05/2021
 Richard ROXIN (A2294) Course Marshall Awaba 2 : 8/05/2021
 Brian ANDERSON (A0004) Run Director Awaba 2 : 8/05/2021
 Tracey ROXIN (A2295) Course Marshall Awaba 2 : 8/05/2021
 Darren LAYT (A1018) Course Marshall Awaba 2 : 8/05/2021
 Gabby ALLAN (A1244) Finish Line Awaba 2 : 8/05/2021
 Danie MOYLAN (A2135) Photographer Awaba 2 : 8/05/2021
 Jonathan ALLAN (A1245) Funnel Manager Awaba 2 : 8/05/2021
 Glenn BRYANT (A0033) Run Director Mt Sugarloaf 2 : 15/05/2021
 Belinda STENHOUSE (A1922) Finish Line Mt Sugarloaf 2 : 15/05/2021
 Philip BYRNES (A1793) Tail Runner Mt Sugarloaf 2 : 15/05/2021
 David APPS (A1323) Photographer Mt Sugarloaf 2 : 15/05/2021
 Justine MANNERS (A0954) Course Marshall Mt Sugarloaf 2 : 15/05/2021
 Evan JACK (A2291) Course Marshall Mt Sugarloaf 2 : 15/05/2021
 Karolina URANE (A2245) Course Marshall Mt Sugarloaf 2 : 15/05/2021
 Rebekah WALLACE (A1371) Funnel Manager Mt Sugarloaf 2 : 15/05/2021
 Lachlan BAKEWELL (A0573) Tail Runner Mt Sugarloaf 2 : 15/05/2021
 Erin BROWN (A2290) Recorder Mt Sugarloaf 2 : 15/05/2021
 Roger LAMBERT (A2240) Finish Line Mt Sugarloaf 2 : 15/05/2021
 Dan SOLOMON (A0304) Run Director To be advised : 22/05/2021
 Trudy MACDONALD (A2082) Course Marshall To be advised : 22/05/2021
 Ivan BONUS (A2083) Course Marshall To be advised : 22/05/2021
 Kylie HENRY (A0993) Course Marshall To be advised : 22/05/2021
 Debbie JONES (A1740) Course Marshall To be advised : 22/05/2021
 Erin COWEN (A0544) Tail Runner To be advised : 22/05/2021
 Jeanette HAYWARD (A1300) Course Marshall To be advised : 22/05/2021
 Matthew STONEMAN (A2262) Course Marshall To be advised : 22/05/2021
 Fiona REYNOLDS (A1087) Finishing Tokens To be advised : 22/05/2021
 Ryan DE CARTERET (A1863) Tail Runner To be advised : 22/05/2021
 Michael CANN (A2335) Tail Runner To be advised : 22/05/2021
 Susan BRYANT (A0031) Run Director Road Championships : 29/05/2021
 Melinda HADDEN (A1216) Finish Line Road Championships : 29/05/2021
 Chris JEFFERY (A1160) Recorder Road Championships : 29/05/2021
 Simon CARVER (A0056) Tail Runner Road Championships : 29/05/2021
 Natalie DAWSON (A0712) Photographer Road Championships : 29/05/2021
 Linda MINTER (A2075) Funnel Manager Road Championships : 29/05/2021
 Jason MURPHY (A0945) Course Marshall Road Championships : 29/05/2021
 Charlotte CORDES (A2124) Course Marshall Road Championships : 29/05/2021
 Rebecca JEFFERY (A1623) Course Marshall Road Championships : 29/05/2021
 Douglas RUMBEL (A0281) Course Marshall Road Championships : 29/05/2021
 Michael LILLEY (A0198) Course Marshall Road Championships : 29/05/2021
 John TOWNEY (A1293) Tail Runner Road Championships : 29/05/2021
 Kelsey HADDEN (A2100) Finish Line Road Championships : 29/05/2021
 Brian ANDERSON (A0004) Run Director Blackbutt - Richley Reserve 2 : 5/06/2021
 Corey ROWNTREE (A0660) Finish Line Blackbutt - Richley Reserve 2 : 5/06/2021
 Paul FENTON (A0099) Photographer Blackbutt - Richley Reserve 2 : 5/06/2021
 Bridget SHARPE (A2266) Tail Runner Blackbutt - Richley Reserve 2 : 5/06/2021
 Kim ELLIOTT (A2279) Recorder Blackbutt - Richley Reserve 2 : 5/06/2021
 Mellissa MULLALY (A0504) Funnel Manager Blackbutt - Richley Reserve 2 : 5/06/2021
 Paul KILLEN (A0177) Course Marshall Blackbutt - Richley Reserve 2 : 5/06/2021
 Lisa JAMES (A2130) Course Marshall Blackbutt - Richley Reserve 2 : 5/06/2021
 Robert BROADHURST (A2258) Course Marshall Blackbutt - Richley Reserve 2 : 5/06/2021
 Michael SHARPE (A2267) Course Marshall Blackbutt - Richley Reserve 2 : 5/06/2021
 Jason NEWCOMBE (A2233) Course Marshall Blackbutt - Richley Reserve 2 : 5/06/2021
 Terry STRACHAN (A0309) Course Marshall Blackbutt - Richley Reserve 2 : 5/06/2021
 Megan LANCASTER (A1295) Finish Line Blackbutt - Richley Reserve 2 : 5/06/2021
 Jessy KOZAK (A2102) Tail Runner Blackbutt - Richley Reserve 2 : 5/06/2021
 Katrina COWLING (A0801) Course Marshall Awaba 3 : 12/06/2021
 Raelene RUMBEL (A0284) Finish Line Awaba 3 : 12/06/2021
 Treena JESSUP (A0808) Recorder Awaba 3 : 12/06/2021
 Andrew KILLEN (A0921) Tail Runner Awaba 3 : 12/06/2021
 Aaron BLACK (A1468) Tail Runner Awaba 3 : 12/06/2021
 Brett STEVENS (A2338) Setup/Pack-up 4WD Awaba 3 : 12/06/2021
 Lynette DENNIS (A0470) Course Marshall Awaba 3 : 12/06/2021
 Tina APPLEBY (A1690) Course Marshall Awaba 3 : 12/06/2021
 Nicholas DUFFY (A2155) Course Marshall Awaba 3 : 12/06/2021
 Mark DENNIS (A2250) Course Marshall Awaba 3 : 12/06/2021
 Anthony MORGAN (A2050) Course Marshall Awaba 3 : 12/06/2021
 Heather HARRISON (A2119) Finish Line Awaba 3 : 12/06/2021
 Dayna LAUNER (A2049) Tail Runner Awaba 3 : 12/06/2021
 Greg WARD (A2063) Course Marshall Awaba 3 : 12/06/2021
 Robyn EMSLIE (A0091) Course Marshall Awaba 3 : 12/06/2021
 Ian OLSEN (A2268) Tail Runner Awaba 3 : 12/06/2021
 Stephen BAIRD (A1563) Course Marshall Awaba 3 : 12/06/2021
 Glenn BRYANT (A0033) Run Director Awaba 3 : 12/06/2021
 Kerren PEARSON (A1452) Course Marshall Awaba 3 : 12/06/2021
 Thomas BUNN (A0412) Course Marshall Awaba 3 : 12/06/2021
 Courtney LUKEN (A1085) Photographer Awaba 3 : 12/06/2021
 Luke BRINDLEY (A2318) Funnel Manager Awaba 3 : 12/06/2021
 Susan BRYANT (A0031) Run Director King of the Mountain : 19/06/2021
 Kristine SANGALANG (A2099) Drink Station Marshall (requires Four Wheel Drive) King of the Mountain : 19/06/2021
 Lance ROBERTSON (A0273) Drink Station Marshall (requires Four Wheel Drive) King of the Mountain : 19/06/2021
 Nita ROBERTSON (A0274) Drink Station Marshall (requires Four Wheel Drive) King of the Mountain : 19/06/2021
 Gordon FOX (A0104) Course Marshall King of the Mountain : 19/06/2021
 Bob SHELDON (A1135) Course Marshall King of the Mountain : 19/06/2021
  Charlie GLAPIAK (A0114) Finish Line King of the Mountain : 19/06/2021
 Jack HART (A0751) Recorder King of the Mountain : 19/06/2021
 Zi Jia YAP (A0903) Finish Line King of the Mountain : 19/06/2021
 Susan BRYANT (A0031) Run Director Mt Sugarloaf 3 : 19/06/2021
 Darren CROFT (A1565) Finish Line Mt Sugarloaf 3 : 19/06/2021
 Paul DORAN (A2013) Funnel Manager Mt Sugarloaf 3 : 19/06/2021
 Andreana JAMES (A2023) Course Marshall Mt Sugarloaf 3 : 19/06/2021
 Nathan MCKELLIGOTT (A2340) Tail Runner Mt Sugarloaf 3 : 19/06/2021
 Dan SOLOMON (A0304) Run Director To be advised : 26/06/2021
 Darren KENNY (A0372) Course Marshall To be advised : 26/06/2021
 Nick JONES (A1741) Course Marshall To be advised : 26/06/2021
 Glenn BRYANT (A0033) Run Director Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Geoff HALL (A1598) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Robyn CURTIS (A0071) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Rick KARWAL (A2189) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Neil CURRYER (A0069) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Kellie MADDISON (A2324) Recorder Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Alison STADLER (A2260) Finish Line Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Megan TOTTERMAN (A1061) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Alison WARD (A2062) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Megan TOTTERMAN (A1061) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Michelle BARNES (A1320) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Linda MENDE (A2145) Tail Runner Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Shalu SINGH (A2271) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Mark TOWNSEND (A2202) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Brian GUNTHER (A2334) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Jillian FARRELL (A2321) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Justin LENNON (A2309) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Jason RYDEN (A2149) Course Marshall Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Ben KOZAK (A2103) Tail Runner Blackbutt - Mahogany Drive 2 : 3/07/2021
 Dan SOLOMON (A0304) Run Director Millington Championships - Glenrock : 10/07/2021
 Ingrid OBLASSER (A0415) Course Marshall Millington Championships - Glenrock : 10/07/2021
 Deb BUDDEN (A1208) Course Marshall Millington Championships - Glenrock : 10/07/2021
 Brad JARVIS (A2301) Finish Line Millington Championships - Glenrock : 10/07/2021
 Paul KEHOE (A0172) Course Marshall Awaba 4 : 17/07/2021
 Kerryn SHEEAN (A1806) Finish Line Awaba 4 : 17/07/2021
 Glen (Cyril) PICASSO (A1359) Recorder Awaba 4 : 17/07/2021
 Joel BRIGGS (A0928) Tail Runner Awaba 4 : 17/07/2021
 Sarah MCKENSEY (A2221) Tail Runner Awaba 4 : 17/07/2021
 Brian DRAGANIC (A2343) Setup/Pack-up 4WD Awaba 4 : 17/07/2021
 Rosemary SMITH (A1384) Course Marshall Awaba 4 : 17/07/2021
 Karen GOLLEDGE (A1078) Course Marshall Awaba 4 : 17/07/2021
 Thomas MACDOUGALL (A1109) Course Marshall Awaba 4 : 17/07/2021
 Aaron GOLLEDGE (A1191) Course Marshall Awaba 4 : 17/07/2021
 Barbara BUCKLEY (A1782) Course Marshall Awaba 4 : 17/07/2021
 Peter THOMPSON (A0318) Finish Line Awaba 4 : 17/07/2021
 Michael ADKIN (A2086) Tail Runner Awaba 4 : 17/07/2021
 Kathleen MARCH (A0704) Course Marshall Awaba 4 : 17/07/2021
 Phillip BUCKLEY (A1784) Course Marshall Awaba 4 : 17/07/2021
 Rhod MCKENSEY (A2222) Tail Runner Awaba 4 : 17/07/2021
 John DOYLE (A0362) Course Marshall Awaba 4 : 17/07/2021
 Brian ANDERSON (A0004) Run Director Awaba 4 : 17/07/2021
 Claire GAMBRILL (A2315) Course Marshall Awaba 4 : 17/07/2021
 Teresa DOYLE (A0748) Course Marshall Awaba 4 : 17/07/2021
 Michael OVENSTONE (A2326) Photographer Awaba 4 : 17/07/2021
 Eliza BAIRD (A1587) Funnel Manager Awaba 4 : 17/07/2021
 Glenn BRYANT (A0033) Run Director Mt Sugarloaf 4 : 24/07/2021
 Evan ROSER (A0806) Tail Runner Mt Sugarloaf 4 : 24/07/2021
 Nicole CROTTY (A2203) Course Marshall Mt Sugarloaf 4 : 24/07/2021
 Terry LITTLE (A2194) Course Marshall Mt Sugarloaf 4 : 24/07/2021
 Helen CAKE (A2327) Course Marshall Mt Sugarloaf 4 : 24/07/2021
 Susan BRYANT (A0031) Run Director To be advised : 31/07/2021
 Brendon ROSS (A1157) Course Marshall To be advised : 31/07/2021
 Hayley CROFT (A1564) Course Marshall To be advised : 31/07/2021
 Billy RAE (A0653) Finish Line To be advised : 31/07/2021
 Michael HILL (A0132) Course Marshall Awaba 5 : 7/08/2021
 Kerry JACKSON (A2283) Finish Line Awaba 5 : 7/08/2021
 Sarah TYRRELL (A1114) Recorder Awaba 5 : 7/08/2021
 Sarah BUGBIRD (A0039) Tail Runner Awaba 5 : 7/08/2021
 Chris OLSEN (A0811) Tail Runner Awaba 5 : 7/08/2021
 Jessica LOCOCK (A2052) Course Marshall Awaba 5 : 7/08/2021
 Bianca STEVENSON (A1215) Course Marshall Awaba 5 : 7/08/2021
 Daniel WOODS (A2259) Course Marshall Awaba 5 : 7/08/2021
 Shane DAYMOND (A0074) Course Marshall Awaba 5 : 7/08/2021
 Katherine MOORE (A1946) Course Marshall Awaba 5 : 7/08/2021
 Luke SHEEAN (A2014) Finish Line Awaba 5 : 7/08/2021
 Zoe DORAN (A0530) Tail Runner Awaba 5 : 7/08/2021
 Joshua MOORE (A2272) Course Marshall Awaba 5 : 7/08/2021
 Noel THOMPSON (A0151) Course Marshall Awaba 5 : 7/08/2021
 Samantha OLSEN (A1041) Tail Runner Awaba 5 : 7/08/2021
 Danielle CLARKE (A2342) Course Marshall Awaba 5 : 7/08/2021
 Brian ANDERSON (A0004) Run Director Awaba 5 : 7/08/2021
 Brendan CLARKE (A2277) Course Marshall Awaba 5 : 7/08/2021
 Dion JACKSON (A2286) Funnel Manager Awaba 5 : 7/08/2021
 Susan BRYANT (A0031) Run Director Presentation Day - Richley Reserve : 14/08/2021
 Rod BURKE (A2106) Finish Line Presentation Day - Richley Reserve : 14/08/2021
 Deb BURKE (A0910) Photographer Presentation Day - Richley Reserve : 14/08/2021
 Ann-Maree CAMPBELL (A0046) Tail Runner Presentation Day - Richley Reserve : 14/08/2021
 Eileen TAYLOR (A0145) Finish Line Presentation Day - Richley Reserve : 14/08/2021
 Warren TAYLOR (A0146) Funnel Manager Presentation Day - Richley Reserve : 14/08/2021
 William ARMSTRONG (A1772) Course Marshall Presentation Day - Richley Reserve : 14/08/2021
 Andrew FREE (A2269) Course Marshall Presentation Day - Richley Reserve : 14/08/2021
 Michael WATERS (A0333) Course Marshall Presentation Day - Richley Reserve : 14/08/2021
 Charlotte BUCHANAN (A2339) Course Marshall Presentation Day - Richley Reserve : 14/08/2021
 Paul CAMPBELL (A0049) Course Marshall Presentation Day - Richley Reserve : 14/08/2021
 Tracey PRESTON (A0166) Course Marshall Presentation Day - Richley Reserve : 14/08/2021
 Rebecca HART (A0482) Recorder Presentation Day - Richley Reserve : 14/08/2021
 Michael EVANS (A2128) Tail Runner Presentation Day - Richley Reserve : 14/08/2021