Peace Park,Weston Results

2/12/2020

Scratch Run

 Long Run (Default Leg - 10km)
   All Runners
Place Name Gender Time Av. Pace Points
1 Daniel Woods M 47:06 4:43 50
2 Phil Byrnes M 55:35 5:34 49
3 Michael Hill M 55:37 5:34 48
4 Greg Mullaly M 55:48 5:35 47
5 Darren Layt M 57:28 5:45 46
6 Fiona Reynolds F 1:04:43 6:28 45
7 Colin Goodenough M 1:09:33 6:57 44
8 Kathleen Robinson F 1:10:54 7:05 43
  End All Runners
   All Results
Place Name Gender Time Av. Pace Points
1 Daniel Woods M 47:06 4:43 50
2 Phil Byrnes M 55:35 5:34 49
3 Michael Hill M 55:37 5:34 48
4 Greg Mullaly M 55:48 5:35 47
5 Darren Layt M 57:28 5:45 46
6 Fiona Reynolds F 1:04:43 6:28 45
7 Colin Goodenough M 1:09:33 6:57 44
8 Kathleen Robinson F 1:10:54 7:05 43
Position 2*** M 0:00 0:00 -
  End All Results
End Long Run (Default Leg - 10km)
 
 Medium Run (Default Leg - 5km)
   All Runners
Place Name Gender Time Av. Pace Points
1 Beau Hunter F 21:33 4:19 50
2 Liam Mullaly M 24:42 4:56 49
3 Ian Olsen M 25:41 5:08 48
4 Lianne Christall F 27:24 5:29 47
5 Iain Christall M 27:30 5:30 46
6 John Simmons M 29:56 5:59 45
7 Sarah Tyrrell F 30:31 6:06 44
8 Petro Holowinskyj M 30:55 6:11 43
9 Jessica Kinsley F 31:42 6:20 42
10 Sinead Mullaly F 32:45 6:33 41
11 Shane Edmunds M 33:31 6:42 40
12 Jennifer Collado F 34:29 6:54 39
13 Tony Howard M 39:00 7:48 38
14 Mellissa Mullaly F 54:27 10:53 37
15 Peter Reynolds M 54:29 10:54 36
  End All Runners
   All Results
Place Name Gender Time Av. Pace Points
1 Beau Hunter F 21:33 4:19 50
2 Liam Mullaly M 24:42 4:56 49
3 Ian Olsen M 25:41 5:08 48
4 Lianne Christall F 27:24 5:29 47
5 Iain Christall M 27:30 5:30 46
6 John Simmons M 29:56 5:59 45
7 Sarah Tyrrell F 30:31 6:06 44
8 Petro Holowinskyj M 30:55 6:11 43
9 Jessica Kinsley F 31:42 6:20 42
10 Sinead Mullaly F 32:45 6:33 41
11 Shane Edmunds M 33:31 6:42 40
12 Jennifer Collado F 34:29 6:54 39
13 Tony Howard M 39:00 7:48 38
14 Mellissa Mullaly F 54:27 10:53 37
15 Peter Reynolds M 54:29 10:54 36
  End All Results
End Medium Run (Default Leg - 5km)
 
 Short Run (Default Leg - 3km)
   All Runners
Place Name Gender Time Av. Pace Points
1 Hayden Tyrrell M 17:30 5:50 50
2 Olivia Goodenough F 18:31 6:10 49
3 Archie Hampton M 23:25 7:48 48
4 Crystal Sharpe F 23:37 7:52 47
5 Stanley Goodenough M 49:22 16:27 46
6 Rachel Goodenough F 49:37 16:32 45
  End All Runners
   All Results
Place Name Gender Time Av. Pace Points
1 Hayden Tyrrell M 17:30 5:50 50
2 Olivia Goodenough F 18:31 6:10 49
3 Archie Hampton M 23:25 7:48 48
4 Crystal Sharpe F 23:37 7:52 47
5 Stanley Goodenough M 49:22 16:27 46
6 Rachel Goodenough F 49:37 16:32 45
  End All Results
End Short Run (Default Leg - 3km)
 
 Volunteers
Name Gender Points
Gordon Fox M 50
Kristy Canavan F 50
Philip O'Hearn M 50
End Volunteers

Questions about results? Please contact our Timekeeper

Back to Previous